piątek, 6 grudnia 2013

Noworoczny Konkurs RPG

Zainspirowany świąteczną notką Zigzaka postanowiłem też coś rozdać w hoe, hoe, hoe duchu nadchodzących świat, oczywiście nie za darmo, ale myślę że nie będzie to trudne zadanie.
Żeby zacząć od przyjemniejszej części:

 
NAGRODA:
Gra RPG Armie Apokalipsy, podręcznik podstawowy nówka sztuka, premiera w tym roku także chyba każdy wie co zacz.

WYMAGANIA:
Napisz w formie notki blogowej, jaka gra RPG najbardziej przypadła Ci do gustu, w ciągu powiedzmy ostatnich 2óch lat, i dlaczego chcesz akurat ten tytuł przedstawić i polecić polskiemu fandomowi RPG.


Proszę o link w komentarzu do wpisu, wpisy niepodlinkowane mogą nie wziąć udziału w konkursie, bo po prostu nie będę wiedział że takowe powstały, więc proszę pamiętaj o zalinkowaniu.
Nie ma limitów co do objętości, ilości znaków itd., co do zasady, ale notki które uznam za rażąco krótkie, albo nie trzymające pewnego poziomu będą otrzymywały ujemne punkty ;)

SPOSÓB OCENY:
Oceniać będą wszyscy czytelnicy tego bloga głosując. Pod poniższym wpisem pojawi się ankieta w której można będzie głosować na najlepszy konkursowy tekst, aktualizowana o kolejne wpisy.

TERMIN: 
Pracę można nadsyłać, tj. podsyłać w komciach poniżej od teraz do północy 31 grudnia. Głosowanie będzie trwało do północy 6 stycznia 2014 roku.
Potem podliczę głosy, i jako jednoosobowa kapituła wyłonię zwycięzcę.

ZASADY SPECJALNE:
Bawcie się dobrze przy pisaniu, i życzę już wszystkim awansem radosnych Świąt i tradycyjnie żeby nadchodzący rok 2014 był lepszy od poprzedniego w każdej dziedzinie ;)


ZAGŁOSUJ: 

13 komentarze:

Unknown pisze...

Bardzo mi się podobała gra Fundom RPG z dodatkiem Fundom: Dziennikarz.

KFC pisze...

Dziękuję Adrianie za komentarz, weźmie on udział w zeszłorocznym konkursie Tetryków. Nagrodą będzie albo już było? piwo Wojak super mocny w plastikowej butelce.

KFC pisze...

Jeszcze w kwestii pojawiających się pytań: chodzi o to aby nie opisywać swoich wrażeń z gry/lektury sprzed 30 lat, stąd to zawężenie do tych ok. 2 lat wstecz, bo raczej mało kogo obchodzi w co graliście i co czytaliście przed 30 laty. Za to wybór gry jest już zupełnie dowolny i może to być zupełna nowość wydana przed tygodniem jak i zupełny antyk wydany przed 30 laty, byleby polecać go na świeżo, a nie z sentymentu.

Noobirus pisze...

Może niezbyt dobrze napisane, ale za to z serca... cokolwiek by to miało znaczyć. http://jaskinianoobirusa.blogspot.com/2013/12/zatrzymany-w-przeszosci.html#more

KFC pisze...

Oj tam, oj tam, moim zdaniem bardzo dobrze napisane, bo właśnie o to chodzi żeby było "z serca" :)
a nie z innej części ciała ;)

Anonimowy pisze...

Proszszsze:
http://karprpg.wordpress.com/2013/12/27/beasts-barbarians-polecajka/

Beamhit pisze...

Sam bym coś napisał, ale nie będę robił konkurencji tym, co nie mają AA ;)

Głos poszedł do Szymona, bo jest bardziej TWA niż Karczmarz. A karpia muszę chronić przed systemem o seksie, chyba że chce on spalić publicznie podręcznik w ramach protestu przeciw pocieraniu żołędzi na sesji ;)

sil pisze...

Proszę
http://grynarracyjne.pl/indiepolecanka-becoming-gra-o-heroizmie-i-poswieceniu/

Anonimowy pisze...

Jak widać Sil się nie zakwalifikował. Nie martw się Sil i tak wiadomo wygra Karczmarz, reszta jest tylko jako tło.

KFC pisze...

Zaraz niezakwalifikował, nie miałem dostępu do netu przez dwa dni stąd lekki zgrzyt. Mam nadzieję że sil się nie obrazi a ja przedłużę jeszcze o parę dni głosowanie, żeby było fair.

KFC pisze...

Drogi Radosławie, toć to sprzeczne z ideą całej inicjatywy (zachęcającej do pisania) - zawsze mogłeś coś skrobnąć i zastrzec że nie piszesz się na jakąkolwiek nagrodę ;)
W każdym razie, zachęcam aby jeszcze coś w tym roku skrobnąć, czy inspirowany tym wpisem, czy absolutnie czym innym ;)

Beamhit pisze...

Na pewno napiszę.

KFC pisze...

Cieszę się niezmiernie :)

A co do samego konkursu to informuję wszem i wobec, iż przedłużam deadline głosowania do piątku 10go do godziny 23:59, może jeszcze parę głosów wpadnie.

Prześlij komentarz