środa, 20 marca 2013

Bastion Zmutowanych Pionierów Kosmosu - Kronika Znalezisk

Tak... te enigmatyczne tytuły zapowiadają zawsze fajne i pełne treści notki.. klikasz i zwykle trafiasz nie na to czego oczekiwałeś...
 Witaj w domu bracie! ;)

Niestety to nie będzie soczysta notka o eksploracji dalekich gwiazd w poszukiwaniu artefaktów obcych.

Raczej mikro garstka linków:

IV.    Humble Bundle odpaliło tygodniową wyprzedaż. 
   W nowej formule co tydzień ma się pojawiać nowa gra, nie paczka, w zależności od kwoty jaką zdecydujemy zasilić akcję dostaniemy grę + ewentualne dodatkowe bonusy.
   W tym tygodniu w ramach HiB całkiem dobrze przyjęta gra Bastion od Supergiant Games, którzy ogłosili wczoraj, że pracują nad nową grą Transistor. Do premiery tej drugiej pewnie jeszcze chwila czasu, więc jeśli nie graliście w Bastion, to jest ku temu świetna okazja!
III.    Pioneers - kolejne znalezisko, dość ciekawa darmowa gra, jeszcze w fazie produkcji, będąca skrzyżowaniem powiedzmy Cywilizacji z powiedzmy Pirates. 
Co robimy w grze? Odkrywamy! ;)
Zbieramy ekipę, odpowiednio wyposażamy, ładujemy na statek i witamy się z przygodą!
Więcej pod wyżej załączonym linkiem.

 


II.    Dziś Modiphius odsłonił kolejne karty w temacie rebootu Kronik Mutantów RPG, Kickstarter wystartuje na jesieni. Póki co zapowiedziano pod konkretnymi nazwami dwa podręczniki z opisujące różne 'okresy historyczne' ze świata Kronik Mutantów, będą to Dark Symmetry i Dark Legion wydanie pierwszego z nich zaplanowano na koniec tego roku, drugi wyjdzie na wiosnę przyszłego. W planach mają wydawanie kampanii, dodatków i innych cudów do tego systemu. Jeśli nie pójdą w model WH40K RPG to będzie dobrze.

 Na zaostrzenie apetytów tzw. tizerek:
   (polecam oglądać w HD na pełnym ekranie)
I.    No i na koniec:Coś bardziej przydatnego dla fanów cyberpunka, transhumanu czy Eclipse Phase w szczególności, na blogu Farcast niejaki Bobby Dee podjął się ambitnego zadania - przez rok codziennie będzie publikował notki z tzw. "mięchem" do systemu, dziś 79 dzień roku, zatem pojawiła się 79 notka. Trzymam kciuki za silną wolę doprowadzenia projektu do końca.


I to by było na tyle.

0 komentarze:

Prześlij komentarz