sobota, 15 listopada 2014

Stare/nowe Star Warsy na D6 za free

Parę dni temu na internetach pojawiła się fanowska wersja Star Warsów bazowana na bardzo popularnej swego czasu grze od West End Games na mechanice D6.
Jest to wersja oparta na 2 edycji tego systemu, poprawiona, zaktualizowana i rozszerzona o treści z innych dodatków systemu D6. Sama gra jak i wszystkie podręczniki z mechaniką D6 są do pobrania za darmo. Podręcznik jest ładnie złożony, w kolorze także można nawet pokusić się o wydruk w kolorze, jak to uczynił swego czasu Zuhar z konwersją Mass Effecta na Fate. Polecam sprawdzić, raz że za darmo, dwa że niektórzy nadal wolą grać w tę wersję mimo bardzo fajnej wydanej ostatnio serii gier w tym samym uniwesum na licencji ze stajni FFG.

Same podręczniki do D6 w różnych smakach można pobrać chociażby stąd.


/za blogiem waveyourgeekflag.

8 komentarze:

Enc pisze...

Gdyby powstał pomysł drukowania w kolorze i twardej oprawie, to ja baaaardzo chętnie. :)

KFC pisze...

Encu wysłałem zapytanie czy robią twardą oprawę, poza tym mam parę pdfów do wydrukowania w kolejce, jak dadzą lepszą cenę niż w Lulu to chyba będę kombinował z zamówieniem tych SW D6.

shaman pisze...

Mam co prawda oryginał 2 edycji, ale i tą sobie ściągnę :)

ngoctrinh pisze...

cool math games run 2
Ancestors legacy
One More Flight

Long trần pisze...

I like what you shared in the article, thank you for that, it has given me more experience. I would like to share with you some interesting things, if you have free time and want to find a tool for fun read it now truyện xuyên không hoàn. Read and ponder the good quotes of life below, you will surely draw in life's own deep lessonsthank you for your hard work quotesOr you can go and search for the most fun games to play likenhac chuong doremon. Surely what I'm introducing to you will not disappoint you. Please click and experience. Having fun.

ஐ•.•ღTiểu Phong ღ•.•ஐ pisze...

Thanks a lot for sharing and I have some special things for you.
mahjong free games
monster truck games online free
sudoku game free

alicethomas pisze...

Very nice blog, thanks for this post and I have some special things for you. If you are finding something to relax, teens games for girls; barbie games for girls will be my best recommendation for you. Let’s play and get more deep relaxation!
Beside, you can try color circle. Now, you can completely play this addicting fun game on your mobile. Have fun!!!!

Natalia Zimniewicz pisze...

Fajny artykuł.

Prześlij komentarz